Du er her: Braco AS » Utstyr » Redning » Høytrykksputer

Hopp over seksjon - Til hovedinnhold - Topp

Vi leverer Maxiforce 8 bar løfteputer fra Paratech, USA. Paratech har produsert løfteputer og annet redningsutstyr i nærmere 40 år.

Putene leveres med løftekapasitet fra 1 tonn til 64 tonn.

Et sett kan f.eks. bestå av:
1 stk. KPI-17
1 stk. KPI-32
2 stk. Slange, 5 meter
1 stk. Reduksjonsventil 200/300 bar m/2 m slange
1 stk. Betjeningspanel, dobbel
1 stk. Sikkerhetsventil, 9 bar

Be oss om tilbud!
 

Betjeningspanel, dobbel

Betjeningspanel, dobbel

Produktnr.: 404109

For betjening av 2 stk. løfteputer samtidig eller vekselvis

Maxiforce løftepute KPI-XXX

Maxiforce løftepute KPI-XXX

Produktnr.: Flere produkter

Løftekapasitet fra 1 tonn til 64 tonn

Sikkerhetsventil 9 bar

Sikkerhetsventil 9 bar

Produktnr.: 404104

Med avstengningskran for montering på putene.

Slange til Maxiforce løftepute, GUL

Slange til Maxiforce løftepute, GUL

Produktnr.: 404110 / 404116

Slange 5 m, gul
Slange 10m, gul

Slange til Maxiforce løftepute, RØD

Slange til Maxiforce løftepute, RØD

Produktnr.: 404113 / 404119

Slange 5 m, rød
Slange 10 m, rød

Til toppen av siden

Finn
Direkte kontakt:

Bil/lift:

Einar Glenthøj
einar@braco.no
dir.: +47 32 22 66 70
mob.: +47 900 26 340

Utstyr:

Einar Glenthøj
einar@braco.no
dir.: +47 32 22 66 70
mob.: +47 900 26 340

Teknisk service:

Niels Rasch-Olsen
niels@braco.no
dir.: +47 32 22 66 90

Lager / logistikk:

Stian Dambakken
stian@braco.no
dir.: +47 32 22 66 89

Administrasjon:

Nina Haugen
nina@braco.no
dir.: +47 32 22 66 60

Produksjon:

Lars Erik Nilsen
lars@braco.no
dir: +47 32 22 66 79
mob: +47 414 12 719

Braco AS
Besøksadresse:
Gml. Drammensvei 102
3420 Lierskogen
Postadresse:
Postboks 190
3421 Lierskogen
Tlf.: 32 22 66 60
Faks.: 32 22 66 99
E-post: braco@braco.no
Org.nr: 911 179 458

Topp

BRACO AS © 2007-14 - Innholdsoversikt | Siteman CMS - KP